Działka z rozpoczętą budową w Pieckach k.Mrągowa

11-710 Piecki, Polska
57,500 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Do sprzedania działka budowlana w centralnej części Piecek  z rozpoczętą budową w stanie zerowym ( mianem tym określa się pierwszy etap budowy domu ) . Nieruchomość leży ok. 11 km od Mrągowa kierując się drogą krajową Mrągowo – Warszawa.

W bliskiej odległości znajduje się szkoła, Urząd Gminy, apteka, stacja benzynowa, Biedronka, Carrefour, kościół itp.

Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację, by móc w pełni i rzetelnie ocenić walory tego obiektu, który jest ciekawą ofertą.

Media : woda, energia, kanalizacja 

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Kwiecień 12, 2019 at 10:10 am

  • Cena: 57,500 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 270 m2