Działka sąsiadująca z lasem wśród jezior k. Mrągowa

MRĄGOWO - OKOLICE
78,250 zł/UWAGA : 25 zł za 1m2 ! ! !

Opis nieruchomości

*Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

Szukasz działki sąsiadującą z lasem na Mazurach niedaleko jeziora w dobrej cenie gdzie będzie idealnym miejscem do odpoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny lub dobrą inwestycją na przyszłość ?

Jeżeli Tak ! to zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą !

Do sprzedaży działka niezabudowana o powierzchni około 3130 m2 z dostępem do drogi publicznej i ok. 380 metrów od dużego jeziora ( w linii prostej ) gdzie obowiązuje strefa ciszy. Dla rówieśników wędkarstwa zarybienie tego jeziora spełni oczekiwania nie jednej osoby! Dodatkowym atutem jest bliskość lasów bogatych w grzyby, owoce leśne i okoliczne zwierzęta.

Bliskość miasta Mrągowo, konkurencyjna cena ( 25 zł za 1 m2 ), dogodny dojazd, bardzo luźna zabudowa jednorodzinna i malownicze tereny dają tej działce przodujące atuty by ją kupić. Jeżeli myślisz jak my skontaktuj się z nami na obejrzenie danej nieruchomości.

Media : energia przy granicy działki.

UWAGA : możliwy jest zakup sąsiadującej działki o powierzchni 3160 m2 bardzo zbliżoną parametrami do powyższej oferty.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Styczeń 11, 2023 at 11:06 am

  • Cena: 78,250 zł/UWAGA : 25 zł za 1m2 ! ! !
  • Powierzchnia: 3130 m2