Działka z WZ 150 metrów od jeziora !

MRĄGOWO - OKOLICE
101,520 zł/100 % MAZURSKIE KLIMATY !

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

Do sprzedaży działka niezabudowana o powierzchni ok. 780 m2 położona w pięknej okolicy koło Mrągowa ( ok. 14 km ). Nieruchomość usytuowana jest w zacisznym miejscu zaledwie ok. 150 metrów od jeziora ,które znajduje się na szlaku kajakowym rzeki Krutyń. Dla działki wydano warunki zabudowy polegające na budowie budynku rekreacyjnego.

Niekwestionowanym atutem  dla przyszłego nabywcy jest fakt nieograniczonego, swobodnego dostępu do jeziora z możliwością dojazdu autem itp.

Działka ogrodzona w większości  drzewostanem co dodaje tej nieruchomość uroku  oraz sprzyja  odpoczynkowi i wyciszeniu. Ostatni odcinek drogi dojazdowej prowadzi droga piaszczysta wśród urokliwych mazurskich krajobrazów.

Media : energia, wodociąg przy granicy działki.

Lokalizacja :  województwo warmińsko-mazurskim, powiat mrągowski, gmina Sorkwity

To tutaj nie ma miejskich hałasów, zapachu spalin.

To tutaj obudzisz się  rano zdziwiony/a, że nic nie przeszkodziło Ci we śnie.

To tutaj Cisza i Spokój nabiera prawdziwego znaczenia…

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Sierpień 12, 2022 at 11:54 am

  • Cena: 101,520 zł/100 % MAZURSKIE KLIMATY !
  • Powierzchnia: 780 m2