Działka zaledwie 4 km od Mikołajek

MIKOŁAJKI - OKOLICE
137,720 zł/SPRZEDANE !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Uwaga : właściciel wystąpił o warunki zabudowy ( WZ ).

Szukasz działki na Mazurach w zacisznym miejscu wśród natury blisko miejscowości Mikołajki ?

Przemyśl propozycję zakupu poniższej nieruchomości ! Dlaczego ?

Jest to doskonałe zabezpieczenie na przyszłość gdyż inwestycje w grunty gwarantuje duży potencjał wzrostu wartości bez ryzyka !

Do sprzedaży działka o powierzchni ok. 2500 m2 wśród okolicznych łąk, lasów, jezior zaledwie ok. 4 km od Mikołajek. Działka w większości płaska w kształcie prostokąta w odległości ok. 600 metrów w linii prostej do najbliższego jeziora.

Dojazd do działki rolnej odbywa się drogą szutrową w śród malowniczej scenerii, która idealnie wpisuje się w mazurskie klimaty. Przestrzeń, czyste powietrze oraz bardzo luźna zabudowa jednorodzinna daje wiele możliwości do wypoczynku dla przyszłych kupujących. Przekonało się o tym już wiele osób inwestując w tym miejscu !

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 11 stycznia, 2023 at 10:43 am

  • Cena: 137,720 zł/SPRZEDANE !
  • Powierzchnia: 2500 m2