Działka pod zabudowę domu w Lasowcu.

Lasowiec , 11-700 Mrągowo,
26,500 zł/Rezerwacja

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę…

Do sprzedaży działka posiadająca miejscowy plan zagospodarowania terenu o symbolu MN (  teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ) w pięknie położonej miejscowości Lasowiec , 3 km od MRĄGOWA .

Najbliższa  zabudowa domu wolnostojącego jednorodzinnego od przedmiotowej działki wynosi ok 25 m z dojazdem drogą wewnętrzną do przedmiotowej działki .

Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie łąk, lasów jezior :  Głębokie i Czerwone , oraz innych domów jednorodzinnych i z dala od miejskiego zgiełku

Jest to Rewelacyjne miejsce na całoroczny wypoczynek, cisza, spokój i świeże powietrze jest jego gwarancją  !!! .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Marzec 5, 2020 at 12:51 pm

  • Cena: 26,500 zł/Rezerwacja
  • Powierzchnia: 1000 m2

Parametry