Działka pod zabudowę o pow. 1370 m2 na Szlaku Rzeki Krutyni

Mrągowo
109,200 zł/Uwielbiana lokalizacja !

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Do sprzedaży działka pod zabudowę rekreacji indywidualnej ( letniskowej ) oraz tereny zieleni izolacyjnej o powierzchni ok. 1370 m2 położona w pięknej okolicy koło Mrągowa ( ok. 12 km ). W bardzo bliskim sąsiedztwie działki znajduje się zabudowa mieszkalna jednorodzinna. Nieruchomość usytuowana jest w zacisznym miejscu zaledwie ok. 460 metrów od dużego jeziora, które jest częścią szlaku wodnego rzeki Krutyń, który należy do najpiękniejszych szlaków kajakowych w Europie.

Na akwenie obowiązuje strefa ciszy. W jeziorze występują głównie takie ryby jak: szczupak, leszcz, płoć, sandacz, węgorz i lin. Jednak właśnie szczupak powinien tu być celem. Jest ich dużo i są przeważnie dobrze wyrośnięte. W odległości zaledwie ok. 140 metrów znajduje się duży las o urozmaiconym drzewostanie.

Niekwestionowanym atutem  dla przyszłego nabywcy jest fakt nieograniczonego, swobodnego dostępu do jeziora z możliwością dojazdu m.in. samochodem, motocyklem itp.  Ostatni odcinek drogi dojazdowej prowadzi droga szutrowa wśród urokliwych mazurskich krajobrazów. To na pewno dobre miejsce na wakacje dla osób lubiących spokój i niezmąconą przyrodę.

Media : do działki doprowadzoną sieć wodociągową że studzienką i ujęciem oraz sieć energetyczna.

Lokalizacja ( sprzyja  odpoczynkowi i wyciszeniu ) :  województwo warmińsko-mazurskim, powiat mrągowski, gmina Sorkwity

To tutaj nie ma miejskich hałasów, zapachu spalin.

To tutaj obudzisz się  rano zdziwiony/a, że nic nie przeszkodziło Ci we śnie.

To tutaj Cisza i Spokój nabiera prawdziwego znaczenia…

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 30 stycznia, 2024 at 10:49 am

  • Cena: 109,200 zł/Uwielbiana lokalizacja !
  • Powierzchnia: 1370 m2