Klimatyczne mieszkanie,Mikołajki,Mazury.

Mikołajki
196,000 zł

Opis nieruchomości

                                                                        

Do sprzedaży piękne, klimatyczne mieszkanie „z duszą” o powierzchni ok.43 m2 położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Mikołajek .Mieszkanie  położone jest w niedużej odległości od brzegu Jeziora Mikołajskiego.

Mieszkanie umiejscowione jest na drugi piętrze które posiada dużą piwnicę ora balkon.

W najbliższej okolicy znajdują się atrakcyjne tereny i place zabaw dla dzieci, centrum miasta oraz wiele zieleni i terenów rekreacyjnych umożliwiający wypoczynek nawet najbardziej wymagającym przyszłym właścicielom.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane, przygotowane do zamieszkanie od „zaraz”.Korzystania na własne potrzeby bądź w celach zarobkowych – wynajem dla turystów.

Mikołajki to miasteczko turystyczne na Mazurach, blisko Mrągowa i Giżycka, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Na terenie miasta znajduje się rozbudowana infrastruktura dla żeglarzy, głównie w północnej części Jeziora Mikołajskiego, które jest połączone z innymi akwenami wodnymi.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Marzec 9, 2019 at 9:20 am

  • Cena: 196,000 zł
  • Powierzchnia: 44 m2
  • Sypialnie: 2
  • Łazienki 1