Lokal w centralnej części miasta Reszel

Reszel, Polska
63,600 zł/DOBRA CENA !!!

Opis nieruchomości

DOBRA CENA !!!

Posiadasz już pomysł na własny interes ,ale poszukujesz lokalu w atrakcyjnej lokalizacji miasta Reszel ?

Myślę, że ta nieruchomość sprosta Twoim oczekiwaniom !

Do sprzedaży samodzielny lokal na parterze o powierzchni użytkowej 44,21 m2 składający się z magazynu, sali sprzedaży i łazienki w  wielolokalowym budynku mieszkalno – użytkowym .

Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową.

Media : energia, woda, kanalizacja, instalacja gazowa doprowadzona do budynku.

Reszel należy do najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów miejscowości w Polsce. Jest to jeden z „żelaznych” celów podczas zwiedzania województwa warmińsko-mazurskiego. Zachowało się w nim wiele najwyższej klasy zabytków. Panuje tu niepowtarzalny klimat, którego brakuje wielu większym i „opatentowanym” ośrodkom turystycznym. Reszel to łakomy kąsek dla amatorów architektury obronnej i gotyku. Miasteczko wpisane zostało na listę UNESCO.

Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy.
UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Lipiec 24, 2019 at 9:11 am

  • Cena: 63,600 zł/DOBRA CENA !!!
  • Powierzchnia: 44 m2
  • Łazienki 1