Lokal handlowo-usługowy 120 m2 w centralnej części Mrągowa

718,800 zł/LOKAL SPRZEDANY !

Opis nieruchomości

NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDANA !

Cena za 1 m2 : 5 990 zł

Do sprzedaży lokal handlowo – usługowy położony w centralnej części Mrągowa w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodowym . Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 120 m2 po 40 m2 na każdy z trzech osobnych lokali. Duża witryna okienna sprawi lepszą widoczność dla przyszłego klienta. Dobry standard wykończenia lokalu. Parking przed lokalem na dużą ilość aut.

Budynek ze względu na rozkład może idealnie służyć pod wynajem długoterminowy w celach zarobkowych lub do prowadzenia własnej działalności. Doskonałe miejsce do świadczenia wszelkiego rodzaju usług.

Media : energia ( siła ), wodociąg, kanalizacja miejska.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 5 sierpnia, 2023 at 7:20 am

  • Cena: 718,800 zł/LOKAL SPRZEDANY !
  • Powierzchnia: 120 m2
  • Łazienki 2