Mieszkanie 83m2 w Sorkwitach+budynek gospodarczy.

Sorkwity, Polska
133,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Do sprzedania duże ,widne mieszkanie  w bloku wraz z balkonem (osiedle) na 1-szym piętrze w Sorkwitach. Mieszkanie do remontu, ocieplone .Do mieszkania przynależy  budynek gospodarczy z możliwością adaptacji na garaż.

W pobliżu Sorkwit znajdują się dwa jeziora,plaża, restauracja, hotel , przedszkole, szkoła, kościół, fryzjer, ośrodek zdrowia, PKS, sklepy. 12 km od Mrągowa.

Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30 w Mrągowie .Do zobaczenia…  
 
UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Marzec 3, 2020 at 8:57 am

  • Cena: 133,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 83 m2
  • Sypialnie: 4
  • Łazienki 1