Bezczynszowe mieszkanie w bloku-Mrągowo

Krzywa, 11-700 Mrągowo, Polska
990 zł/+media z odczytu licznika

Opis nieruchomości

0 % prowizji dla biura nieruchomości.

Do wynajęcia częściowo umeblowane, widne dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe  w bloku  8- rodzinnym  na ul. Krzywej  o powierzchni ok. 55 m2 z oddzielnym WC oraz miejscem parkingowym dla zmotoryzowanych.

Mieszkanie posiada kryty balkon ( pokój letni )  z atrakcyjnym widokiem oraz min : altana ogrodowa z grillem , ogród z nasadzeniem drzew, piaskownica , trampolina dla dzieci  ,drewniana huśtawka ogrodowa itp.

Mieszkanie posiada dostęp do sieci bezprzewodowej Wi-Fi .

Do ceny wynajmu trzeba doliczyć koszta za media według wskazań licznika.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację

UWAGA : możliwość zameldowania !!!

Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30 w Mrągowie .Do zobaczenia…

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Styczeń 8, 2019 at 11:49 am

  • Cena: 990 zł/+media z odczytu licznika
  • Powierzchnia: 55 m2
  • Sypialnie: 2
  • Łazienki 1