Mieszkanie bezczynszowe,garaż,bud.gosp.

11-731 Sorkwity, Polska
127,800 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Szukasz ciekawego mieszkania  o niskich kosztach utrzymania oraz blisko Mrągowa w kierunku Olsztyna ?

Mamy coś dla Ciebie ! Mieszkanie bezczynszowe w Sorkwitach.

Jest to mieszkanie w bloku położone na pierwszym piętrze o powierzchni 40 m² składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni ( aneks kuchenny ), oraz przynależnej do mieszkania :

  • garaż murowany
  • budynek gospodarczy
  • działka ogrodowa ok. 500 m2
  • ogródek przydomowy

Mieszkanie z atrakcyjnym widokiem, funkcjonalne, przystosowane do wygodnego mieszkania, jasne, słoneczne oraz bardzo ciepłe. Mieszkanie niedawno przeszło remont polegającego m.in na wymianie okien PCV którego szyby mają wysoki współczynnik przepuszczalności energii słonecznej, wymiana instalacji, nowe panele itp.

W pobliżu Sorkwit znajdują się dwa jeziora, plaża, restauracja, hotel, przedszkole, szkoła, kościół, fryzjer, ośrodek zdrowia, PKS, sklepy. 10 km od Mrągowa.

Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację, by móc w pełni i rzetelnie ocenić walory tej nieruchomości, która jest atrakcyjną ofertą.

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Marzec 3, 2020 at 8:32 am

  • Cena: 127,800 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 40 m2
  • Sypialnie: 2
  • Łazienki 1