Mieszkanie w bloku z balkonem w gm.Mrągowo

Okolice Mrągowa
39,900 zł/SPRZEDANE !

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Czy jesteś na etapie poszukiwania  mieszkania w atrakcyjnej cenie, które wyremontujesz według własnego standardu ?

Mamy coś dla Ciebie  !

Jest to mieszkanie w bloku wielorodzinnym położone na drugim piętrze o powierzchni 35 m² składające się z 1 pokoju, łazienki, dużej kuchni, miejscem na garderobę, balkonu oraz przynależnej do mieszkania piwnicy o powierzchni ok 3 m2. Mieszkanie ciepłe i widne
Media : wodociąg, kanalizacja, energia
Centralne ogrzewanie ( bezobsługowe)
Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową do 12 km od Mrągowa. Dogodne położenie z łatwym dostępem do przystanku, szkoły, sklepu, kościoła .
Mieszkanie do remontu ( wymieniono stolarkę okienną na PCV oraz  grzejniki z doprowadzeniem miedzianym ).
Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .
Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .
UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano Wrzesień 6, 2019 at 9:30 am

  • Cena: 39,900 zł/SPRZEDANE !
  • Powierzchnia: 38 m2
  • Sypialnie: 1
  • Łazienki 1