Mieszkanie w bloku. Ruciane-Nida / Mazury

Ruciane-Nida, Polska
79,950 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !                                                

Czy jesteś na etapie poszukiwania  mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, które wyremontujesz według własnego standardu ?

Mamy coś dla Ciebie  !

Jest to mieszkanie w bloku położone na czwartym piętrze o powierzchni 35 m² składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni,  oraz przynależnej do mieszkania piwnicy o powierzchni ok 3,5 m2. Mieszkanie ciepłe i widne oraz z ciekawym rozkładem pomieszczeń.

Dogodne położenie z łatwym dostępem do jeziora ( ok 700 m) , przystanków komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli, zaplecza handlowo-usługowego, kościoła oraz placówek medycznych.

Ruciane-Nida leży w sercu Puszczy Piskiej, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na styku jezior Guzianka Wielka i Nidzkie. To jedna z najbardziej znanych miejscowości turystycznych na Mazurach.Zapaleni żeglarze będą zachwyceni licznymi akwenami. Spływ kajakowy rzeką Krutynią i Nidką na długo zostanie w pamięci wszystkim, którzy zdecydują się na tę przygodę.

Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację, by móc w pełni i rzetelnie ocenić walory tej nieruchomości, która jest atrakcyjną ofertą.

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 26 lutego, 2021 at 8:47 am

  • Cena: 79,950 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 39 m2
  • Pokoje: 2
  • Łazienki 1