Mieszkanie w Mrągowie w sąsiedztwie linii brzegowej jez.

11-700 Mrągowo, Polska
242,700 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Marzysz zamieszkać w spokojnej części Mrągowa gdzie będziesz miał bliski widok i dostęp do jeziora ?

Ta nieruchomość może Cię zainteresować !

Do sprzedaży zadbane widne mieszkanie na parterze w budynku 5-rodzinnym o łącznej powierzchni 105 m2  w skład ,którego w liczona jest powierzchnia mieszkalna 71 m2, 3-piwnice o łącznej pow. 18 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 16 m2. Mieszkanie składa się z dwóch dużych jasnych pokoi oraz kuchni i dużej łazienki. Dojazd do posesji odbywa się drogą asfaltową .

Media : wodociąg miejski, szambo ( w trakcie realizacji kanalizacja miejska !!!  ), energia ( siła ).

Budynek oraz mieszkanie przeszło niedawno remont m.in.

-kompleksowa wymiana dachu

-nowe okna plastikowe

-nowa instalacja grzewcza oraz elektryczna itp.

Lokalizacja w bliskiej odległości od jeziora i lasów  gwarantuje spokojny wypoczynek, a jednocześnie łatwy dostęp do licznych atrakcji w okolicy.

Zadzwoń do nas i umów się na prezentację, by móc w pełni i rzetelnie ocenić walory tego obiektu, który jest ciekawą ofertą.

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Marzec 3, 2020 at 8:30 am

  • Cena: 242,700 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 105 m2
  • Sypialnie: 2
  • Łazienki 1