Mieszkanie na oś.Mazurskim w Mrągowie

osiedle Mazurskie, 11-700 Mrągowo, Polska
259,200 zł/SPRZEDANE !

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Czy jesteś na etapie poszukiwania idealnego mieszkania dla Siebie w Mrągowie ?

Mamy coś dla Ciebie i to w dobrej cenie ! Mieszkanie oryginalnie zaaranżowane, częściowo wyposażone !

Jest to mieszkanie w bloku położone na czwartym piętrze o powierzchni 62 m² składające się z 4 pokoi, łazienki, kuchni (aneks kuchenny), dużego balkonu ( loggia ) oraz przynależnej do mieszkania piwnicy o powierzchni ok.3 m2. Mieszkanie jest stylowe, przytulne, ciepłe i wykończone z bardzo dobrej jakości materiałów.

Układ mieszkania sprawia ,że każdy z Was znajdzie przestrzeń dla siebie i będzie czuł komfort mieszkając w nim.

Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację, by móc w pełni i rzetelnie ocenić walory tego obiektu, który jest atrakcyjną ofertą.

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Październik 3, 2019 at 9:56 am

  • Cena: 259,200 zł/SPRZEDANE !
  • Powierzchnia: 65 m2
  • Sypialnie: 4
  • Łazienki 1