Mieszkanie w otulinie lasu. Piecki – Zgon

PIECKI - OKOLICE
59,500 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Szukasz za nieduże pieniądze swojego miejsca na ziemi gdzie jedynym sąsiadem są lasy w bliskiej odległości od jeziora ?

Mamy coś dla Ciebie !

Do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalny częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 98 m2 ( mieszkanie : 72 m2, strych : 26 m2 )  składającego się z 3-pokoi, łazienki, kuchni. Do mieszkania przynależy 1/3 budynku gospodarczego o powierzchni użytkowej 62 m2 oraz 1/3 powierzchni stodoły o pow. 51 m2. Działka o powierzchni 3021 m2 z udziałem 311/1000 .

Media : energia, szczelne szambo, własne ujęcie wody – studnia ( podłączona pompa ) .

Mieszkanie położone jest w otoczeniu lasów Puszczy Piskiej  w gminie Piecki w powiecie mrągowskim w bliskiej odległości od miejscowości Zgon, która znana jest głównie z turystyki. Zachowały się tu drewniane domy, co na Mazurach jest bardzo rzadkie. Zgon leży nad jeziorem Mokrym, słynącym z urokliwych zachodów słońca. Jest to jezioro rynnowe o największej głębi osiągającej 51m. Na jeziorze znajdują się 3 wyspy.

Dojazd do nieruchomości odbywa się głównie drogą asfaltową natomiast ostatni odcinek odbywa się drogą gminną utwardzoną z kamienia w otoczeniu lasów.

To tutaj nie ma miejskich hałasów, zapachu spalin.

To tutaj obudzisz się  rano zdziwiony/a, że nic nie przeszkodziło Ci we śnie.

To tutaj Cisza i Spokój nabiera prawdziwego znaczenia…

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515-159-100

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

 *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl (30 lat ! doświadczenia).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 26 lutego, 2021 at 8:46 am

  • Cena: 59,500 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 98 m2
  • Pokoje: 3
  • Łazienki 1