Mieszkanie z widokiem na jezioro w centrum Mikołajek

11-730 Mikołajki, Polska
179,900 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Czy jesteś na etapie poszukiwania  mieszkania z widokiem na jezioro Mikołajskie w żeglarskiej stolicy Mazur ?

Przeglądasz nieruchomości, ale żadna z nich nie spełnia Twoich oczekiwań ?

Mamy coś dla Ciebie !!!

Jest to mieszkanie w centrum Mikołajek w bloku położone na trzecim piętrze o powierzchni 37 m² składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni, balkonu oraz przynależnej do mieszkania piwnicy o powierzchni 3 m2.

Mieszkanie niezwykle słoneczne, zadbane, przytulne, ciepłe. Z sypialni, salonu oraz kuchni rozpościera się piękny widok  na jezioro Mikołajskie. Natomiast samo dojście do jeziora zajmuje pieszo ok 5 minut ! ! !

Jezioro Mikołajskie jest jedną z największych atrakcji na Mazurach, które ma powierzchnię około 5 kilometrów kwadratowych. W najszerszym miejscu ma około 1,6 kilometra, zaś ci, którzy chcieliby zejść pod powierzchnię muszą się liczyć z tym, że najgłębsze miejsce w nim to prawie 26 metrów.

Jezioro łączy się z trzema innymi: Tałty , Bełdany oraz Śniardwy. Jezioro zapewnia przyjeżdżającym tutaj turystom bardzo wiele możliwości wypoczynku , które zachęcają do odbywania długich spacerów. Na jeziorze bez problemu można uprawiać różnorodne sporty wodne, najpopularniejsze z pewnością jest żeglarstwo. 

Mieszkanie przygotowane do zamieszkania od „zaraz”. Korzystania na własne potrzeby bądź w celach zarobkowych – wynajem dla turystów.

Mikołajki to miasteczko turystyczne na Mazurach, blisko Mrągowa i Giżycka, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Na terenie miasta znajduje się rozbudowana infrastruktura dla żeglarzy, głównie w północnej części Jeziora Mikołajskiego, które jest połączone z innymi akwenami wodnymi.

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 26 lutego, 2021 at 8:45 am

  • Cena: 179,900 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 40 m2
  • Pokoje: 2
  • Łazienki 1