Pensjonat z plażą na trasie Mrągowo- Mikołajki

11-700 Kosewo, Polska
1,340,640 zł/Ta nieruchomość zarobi na Ciebie !

Opis nieruchomości

Szukasz gotowego biznesu na solidnych fundamentach, który niezaprzeczalnie gwarantuje stopę zwrotu,a zarazem daje możliwość zamieszkania z całą rodziną w sercu Mazur wśród jezior i lasów?

Jesteś w dobrych rękach !

Do sprzedania świetnie prosperujący pensjonat bezpośrednio przy drodze krajowej nr 16 w miejscowości Kosewo na trasie Mrągowo – Mikołajki o powierzchni użytkowej ok.385 m2 z funkcją mieszkalno – usługową położony na przepięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 3450  m2  nad Jeziorem Probarskie, Juksty, Kuc.

Niekwestionowanym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja ! Kosewo to malownicza miejscowość, która stanowi idealne miejsce wypoczynku dla ludzi pragnących ciszę i spotkania z naturą. Pensjonat  graniczy z lasem, z którego udajemy się do najbliższego jeziora ścieżką przez las  i po chwili docieramy do  miejsca, który zapiera dech w piersiach jakim jest plaża z pomostem ( tylko do użytku przez przyszłego właściciela i jego klientów )  i z pięknym widokiem na panoramę Jeziora Probarskie.

Jezioro pierwszej klasy czystości obfituje w wiele gatunków ryb (m.in. okoń, płoć, sielawa, szczupak, węgorz), czym przyciąga wielu wędkarzy. Poranki w tym miejscu przy akompaniamencie ptactwa są niesamowitym przeżyciem, a lokalne krajobrazy stanowią gratkę dla fotografów.

Obiekt funkcjonuje nieprzerwanie od 2005 roku, który  oferuje swoim stałym i nowym klientom tradycyjną kuchnię mazurską przygotowującą szeroki asortyment świeżych potraw, oraz obsługując przyjęcia okolicznościowe itp. Klientami są podróżni indywidualni i grupowi.

Budynek całkowicie podpiwniczony składa się m.in. :

  •  10 pokoi
  •  10 łazienek
  •  bar
  •  pomieszczenia sanitarne do prowadzenia gastronomi oraz wiele innych pomieszczeń do obsługi klienta.

Wśród stałych klientów zajazdu znajdują się znane osoby ze świata polskiej kultury, nauki i administracji państwowej, którzy swoimi wpisami wyrazili swoje zadowolenie i uznanie.

Budynek  od postaw budowany “dla siebie” co stanowi gwarancję użycia wysokiej jakości materiałów i solidnego wykończenia co daje długoletnie, bezproblemowe użytkowanie obiektu. Na działce prócz licznych miejsc parkingowych znajduje się garaż wolnostojący, oraz ogrodzony budynek gospodarczy.

Uwaga : istnieje możliwość postawienia  6 domków rekreacyjnych !

MEDIA : energia ( siła ), wodociąg gminny, kanalizacja gminna

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515-159-100 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl (30 lat ! doświadczenia).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Styczeń 12, 2022 at 10:54 am

  • Cena: 1,340,640 zł/Ta nieruchomość zarobi na Ciebie !
  • Powierzchnia: 385 m2
  • Powierzchnia działki: 3450 m2
  • Pokoje: 10
  • Łazienki 10