Piękna posiadłość nad jeziorem z linią brzegową

Mrągowo - okolice
630,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę…

Przepięknie położony dom z własną linią brzegową mieszczący się w samym sercu Mazur -ok. 5km od Mrągowa miasta „Picnicu Country”.

Malownicza sceneria dopełniona delikatnym szumem jeziora (wędkarze mają szanse złowić tu m.in leszcza, szczupaka, płoć, okonia, węgorza, lina).

Wszechobecna cisza połączona z naturą czyni te  miejsce niezwykłym i wartym zamieszkania.

Dom znajduje w górnej pagórkowatej części działki co procentuje pięknymi i pełnymi widokami krajobrazu jaki go otacza(jezioro, lasy ) Ze względu na położenie i charakter nieruchomości spełnia ona również doskonałe warunki agroturystyczne do czego przyczynia się duża liczba turystów którzy  odwiedzające każdego roku tą część Mazur co może umożliwić przyszłemu właścicielowi dodatkowy zarobek z charakteru najmu turystycznego.

Dom który prezentujemy Państwu na zdjęciach nad jeziorem  to jak wspomnieliśmy powyżej  daje przede wszystkim przyszłemu kupującymi wspaniałe warunki na wypoczynek w pięknej i czystej okolicy+ kominek tradycyjny który uprzyjemni każdy chłodniejszy wieczór przy książce lub rozmowie z rodziną lub przyjaciółmi   .

Charakterystyka jeziora 

Jezioro leży w pow. mrągowskim, zresztą bardzo blisko samego Mrągowa . Powierzchnia zwierciadła wody wynosi ok 3 000 000 m2. Średnia głębokość jeziora wynosi 8,0 m, natomiast głębokość maksymalna aż 38,6 m.

Jezioro ma kształt mocno wydłużony, długość maksymalna wynosi aż 6250 m, zaś największa szerokość – 1050 m (średnia – ok. 500 m). Linia brzegowa ma długość ponad 20 kilometrów.

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. (pokaż numer) lub (pokaż numer), e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Sierpień 12, 2019 at 8:11 am

  • Cena: 630,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 200 m2
  • Powierzchnia działki: 630 m2
  • Sypialnie: 7
  • Łazienki 2
  • Garaż: 1