Siedlisko w sąsiedztwie lasów i łąk na Mazurach

SZCZYTNO - OKOLICE
249,700 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Szukasz siedliska na Mazurach blisko Szczytna, które sąsiaduje z lasami i łąkami z dala od sąsiadów z dogodnym dojazdem ?

Ta nieruchomość czeka na Ciebie !

Do sprzedaży  siedlisko w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, w gminie Wielbark  z dala od aglomeracji miejskich, ale z bardzo dobrym dojazdem mało uczęszczaną drogą asfaltową. Nieruchomość mieści się w malowniczej scenerii Mazur gdzie cisza i spokój staje się magicznym atutem, a jedynie okoliczne zwierzęta, szum lasu i najbliższy sąsiad w odległości ok. 200 metrów może Ci ją zakłócić, ale wracajmy do szczegółów !

Siedlisko składa się :

*Działka : powierzchnia działki wynosi ok. 7000 m2 m2 ( 70 ar.). Teren z reguły płaski sąsiadujący z lasami i łąkami. Idealne miejsce na agroturystykę, mini zoo itp. Działka ogrodzona, której wjazd jak i jej część oświetla lampa gminna !!!

*Dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym : ocieplony dom całoroczny o powierzchni ok. 80 m2 + poddasze do adaptacji połączony z budynkiem gospodarczym o powierzchni ok. 100 m2 + poddasze z możliwością adaptacji na cele mieszkalne. Na parterze znajdują się 3 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój. Dom ogrzewany z pieca kuchennego z rozprowadzeniem ciepła do każdego pomieszczenia poprzez grzejniki aluminiowe.

*Domek letniskowy : powierzchnia domku ok. 16 m2 do, którego biegnie przyłącze energetyczne.

*Stodoła połączona z oborą : łączna powierzchnia ok. 200 m2 do, których połączona jest energia.

Media : energia ( siła ), wodociąg gminny, dwa szamba ( jedno użytkowane do celów mieszkalnych natomiast drugie do celów gospodarczych ) + czynna studnia.

Miejsce te jest enklawą ciszy i spokoju, idealne dla ludzi ceniących sobie prywatność i element odosobnienia. Jest to nieruchomość wręcz idealna dla osób, które kochają przyrodę i naturę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, przyroda zagląda w tym miejscu do okien !

To tutaj nie ma miejskich hałasów, zapachu spalin.

To tutaj obudzisz się  rano zdziwiony/a, że nic nie przeszkodziło Ci we śnie.

To tutaj Cisza i Spokój nabiera prawdziwego znaczenia…

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515 159 100  i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 26 lutego, 2021 at 8:22 am

  • Cena: 249,700 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 396 m2
  • Powierzchnia działki: 7000 m2
  • Pokoje: 3
  • Łazienki 1