Siedlisko z widokiem i dostępem do jeziora,lasu

11-300 Biskupiec, Polska
390,000 zł/Zaproponuj swoja cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

👉Siedlisko z widokiem i bliskim dostępem do jeziora , lasu w bliskiej odległości od drogi krajowej DK16 (Mrągowo-Olsztyn)

Atrakcyjne siedlisko w gminie Biskupiec (Warmińsko-Mazurskie) położone ok 70 metrów od jeziora oraz ok. 150 m od lasu  z dala od aglomeracji miejskich , wśród pachnących pól otoczony w okolicy licznymi jeziorami „rybnymi”

Ogólna charakterystyka nieruchomości :

-dom całoroczny jednopiętrowy , częściowo podpiwniczony o powierzchni 100 m2  ( 7 pokoi , 2 łazienki )

-budynek mieszkalny przeszedł niedawno generalny remont m.in :

*nowa instalacja elektryczna (siła)

*nowa instalacja grzewcza ( grzejniki , piec , instalacja miedziana )

*nowa instalacja wodna

*ocieplenie budynku

*nowe okna PCV , itp.

-działka o powierzchni 4800 m2 całkowicie ogrodzona z dwiema bramami wjazdowymi z możliwością dalszej budowy domu jednorodzinnego

-budynek warsztatowo-garażowy o pow.80 m2 (stawiany od podstaw)  z dwoma garażami i dwoma pomieszczeniami warsztatowymi z możliwością adaptacji górnej części o pow.70 m2

-budynki gospodarcze w dobrej kondycji technicznej (obora : 80m2 / stodoła : 130m2)

media : woda, prąd, kanalizacja

Oferowana przez nas nieruchomość otoczona jest malowniczymi terenami, obfitującymi jak już wspominaliśmy w krystalicznie czyste jeziora ,ale również lasy oraz inne nienaruszone przez człowieka krajobrazy.

Tereny tego typu  są enklawą nie tylko dla osób poszukujących wypoczynku ale również dla zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu: dobrze zarybione jeziora, lasy grzybne, atrakcyjne trasy rowerowe.

Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30 w Mrągowie .Do zobaczenia…  

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Styczeń 8, 2019 at 11:44 am

  • Cena: 390,000 zł/Zaproponuj swoja cenę
  • Powierzchnia: 100 m2
  • Powierzchnia działki: 4800 m2
  • Sypialnie: 7
  • Łazienki 2
  • Garaż: 2