Siedlisko wśród jezior, lasów 4 km. od Pisza

GMINA PISZ
636,000 zł/Pożądana lokalizacja tuż obok Pisza, lasów i jezior !

Opis nieruchomości

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !     

Marzy Ci się dom / siedlisko w klimacie wsi Mazurskiej blisko miasta Pisz – wśród ścieżek rowerowych, lasów z nieograniczonym z dostępem jeziora ?

Pragniesz codziennego kontaktu z naturą i przyrodą ?

Ta oferta przygotowana jest z myślą o Tobie!

Opisane poniżej siedlisko to miejsce, których coraz mniej – zaciszne, malownicze, z potencjałem agroturystycznym. Nieruchomość zasługuje na uwagę osób poszukujących tradycyjnych siedlisk jako miejsca do zamieszkania  na stałe lub jako miejsce  wypadowe na Mazury z rodziną lub przyjaciółmi.

Oferujemy Państwu siedlisko na Mazurach w gminie Pisz powiecie piskim w malowniczej miejscowości Mazur na działce o kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni ok. 2640 m2 w skład ,którego wchodzi budynek mieszkalny, piętrowy ( bliźniak) o powierzchni ok. 90 m2, budynek gospodarczy murowany, wolnostojący o pow. ok. 77 m2, budynek gospodarczo-mieszkalny murowany o łącznej powierzchni 92 m2 oraz domek letniskowy z tarasem. Część mieszkalna składa się z wiatrołapu, 4 pokoi, kuchni łazienki, piwnicy oraz poddasza do adaptacji.

Dojazd do siedliska odbywa się mało uczęszczaną drogą asfaltową z pięknym widokiem na las i zaledwie 30 metrów od niego. Przez las można dojść bezpośrednio do najbliższego jeziora o powierzchni ok. 1600000 m2 ( 160 ha. ) Jezioro połączone jest kanałami z kilkoma pobliskimi jeziorami. Jezioro należy do bardzo dobrej klasy czystości. Do największego Jeziora w Polsce Śniardwy odległość wynosi ok 6 kilometrów.

Dużym atutem siedliska jest jego bliskość z miastem Pisz. Z jednej strony mamy w zasięgu dłoni przyrodę w różnej postaci, a z drugiej strony jesteśmy w bliskości z miastem gdzie jego infrastruktura umożliwia załatwienia wszystkich spraw życia codziennego.

Media : energia, wodociąg, szambo, studnia.

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 30 stycznia, 2024 at 9:37 am

  • Cena: 636,000 zł/Pożądana lokalizacja tuż obok Pisza, lasów i jezior !
  • Powierzchnia: 259 m2
  • Powierzchnia działki: 2640 m2
  • Pokoje: 4
  • Łazienki 1