Dom w Mrągowie blisko jeziora

Mrągowo, Polska
365,000 zł

Opis nieruchomości

Jesteś na etapie poszukiwania domu w dobrej cenie w mieście Mrągowo, w którym mógłbyś zamieszkać od zaraz ?

Myślę, że mamy coś dla Ciebie i Twojej rodziny !

Do sprzedaży dom wolnostojący częściowo podpiwniczony, jednopiętrowy, całoroczny o powierzchni 138 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 750 m2 , która sąsiaduje z lasem i znajduje się ok. 150 m od jeziora.

W części parterowej znajduje się korytarz, kuchnia, łazienka oraz trzy przestronne pokoje. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy pokoje oraz łazienka. W cenie domu pozostaje większość mebli !

Nieruchomość niedawno przeszła gruntowny remont w którym wymieniono m.in. :

-instalację elektryczną

-instalację wodno-kanalizacyjną

-poszycie dachu wraz z konstrukcją z profesjonalnym ociepleniem

-stolarkę okienną na PCV o wysokich parametrach współczynnika przenikania ciepła” U” i współczynniku przepuszczalności energii cieplnej  „g” .

-ocieplono cały budynek zewnątrz wraz z fundamentem oraz ocieplono wełną mineralną od środka całe 1-sze piętro

-nowe ogrodzenie

zainstalowano w 2018r najnowocześniejszy system ogrzewania na pellet . Sam koszt pieca wynosi 15-16 tyś/zł ,który  zapewni długą bezawaryjną eksploatacje oraz zapewni duże oszczędności w sezonie grzewczym . Piec posiada możliwość sterowania poprzez tel. smartfon po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji .

Na działce w znajduje się budynek drewniany ,który na dzień dzisiejszy pełni funkcję budynku gospodarczego, ale  służyć może na cele mieszkaniowo-turystyczne w sezonie letnim.

Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową.

Media : energia ( siła), wodociąg miejski, kanalizacja miejska.

Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy.
UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Grudzień 23, 2019 at 11:58 am

  • Cena: 365,000 zł
  • Powierzchnia: 138 m2
  • Powierzchnia działki: 750 m2
  • Sypialnie: 6
  • Łazienki 2