Szlachecki dworek na Mazurach.

Kętrzyn - Okolice
377,500 zł/Zaproponuj Swoją Cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Wyjątkowy, stylowy z wielką historią szlachecki dworek w okolicach Kętrzyna , któremu teraz właśnie Ty możesz  nadać swój własny charakter. Dworek, który był ostoją i inspiracją dla swych mieszkańców teraz może stać się najważniejszym miejscem, dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zaciszne miejsce w którym odpocznie nawet najbardziej zmęczona codziennością osoba. to miejsce dające możliwość rozkoszowania się ciszą i naturą. Położony pośród zieleni ( między innymi dwoma 150 letnimi bukami ) oferuje spokój i możliwość spotkania dziko żyjących zwierząt które często korzystają ze stawu o powierzchni około 1000 m2 i głębokości ok 3m oraz działki o powierzchni 20,000 m2 (2 hektary) uświadamia cię w jak magicznym miejscu się znajdujesz.

Przedstawiana nieruchomość choć wymaga wkładu finansowego przed zamieszkaniem daje wiele możliwości dostosowania do swoich potrzeb lub potraktowania jej jako nieruchomości inwestycyjnej  ze względu na durzy potencjał finansowo-zarobkowy jakie posiada ta nieruchomość.

Ważne! Przedmiotowa nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków .
Istnieje możliwość uzyskania 80% dotacji na termomodernizację obiektu, obejmującą wymianę poszycia dachowego i stolarki okiennej.
 
Możliwość dokupienia 10 ha łąk w programie rolnośrodowiskowym (dopłaty bezpośrednie + rolnośrodowiskowe), znajdujących się w bliskim sąsiedztwie
dworku.
Zanim polecicie na Barbados, nim kupicie last minute w Egipcie czy all inclusive na Krecie, warto wiedzieć jakie skarby skrywa ta Nieruchomość będąca w  krainie pełnych lasów i jezior, a w nich magia, legendy, dziwne stwory i ludzie, którzy wybrali tą ziemię na swój dom. Mazury widziane od środka, nie z okien samochodu pędzącego do Mikołajek. Uroki tej ziemi można docenić tylko wtedy, kiedy pozna się jej boczne drogi, głęboko ukryte polany, śródleśne jeziora i niewielkie strumyki. Zapachy i smaki najpopularniejszej, a zarazem najmniej znanej polskiej krainy, uwiodą Was z pewnością. Zdecydujcie się tylko zatrzymać przy tej nieruchomości ,a ją pokochacie .
Dodatkowe dane techniczne :
– powierzchnia budynku: 236 m2 + piwnica użytkowa + strych .
– doprowadzona energia elektryczna ( siła ) .
– dojazd drogą asfaltową .
Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację oraz do odwiedzenia  naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną listą ofert nieruchomości .Do zobaczenia …

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Wrzesień 9, 2019 at 3:59 pm

  • Cena: 377,500 zł/Zaproponuj Swoją Cenę
  • Powierzchnia: 236 m2
  • Powierzchnia działki: 20000 m2