Umeblowane mieszkanie w Centrum Mrągowa.

11-700 Mrągowo, Polska
99,900 zł

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w centralnej, atrakcyjnej części Mrągowa z b.dobrze rozwiniętą komunikacją miejską.Mieszkanie jest w pełni umeblowane większości z nowych mebli. Mieszkanie posiada ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny.Do mieszkania przynależy piwnica oraz strych (udział).

W najbliższym otoczeniu znajdują się szkoły, przedszkola, deptak oraz Jezioro Magistrackie.
W okolicy znajduje się dużo zieleni, skwer m.in  fontanna , alejki, ławki i  sprzęt rekreacyjny w postaci siłowni umożliwiający i zachęcający do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz zabawy z dziećmi w wolnych chwilach .

UWAGA : w cenie mieszkania meble oraz wyposażenie !!!

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Marzec 9, 2019 at 10:59 am

  • Cena: 99,900 zł
  • Powierzchnia: 35 m2
  • Sypialnie: 2
  • Łazienki 1