Dom wolnostojący do wykończenia .

11-420 Srokowo, Polska
192,600 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę…

Jest to z pewnością interesująca nieruchomość, która dla przyszłych nabywców może stać się wymarzonym miejscem odpoczynku i relaksu wraz z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Nieruchomość na tym etapie budowy daje duże możliwości aranżacyjne oraz swobody w ich realizacji .

Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 173 m2 jest budynkiem parterowym, podpiwniczonym z poddaszem użytkowym .

Wymiary budynku : 

-długość 15,74 m2

-szerokość 12,79 m2

Działka o kształcie prostokąta i powierzchni 1444m2 położona jest w Srokowie k/Kętrzyna ( ok.20km)  na terenie zabudowy domów jednorodzinnych .Dojście do działki jest bezpośrednio z chodnika z kostki brukowej natomiast dojazd odbywa się drogą asfaltową .

Teren wokół budynku jest uzbrojony w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną i gazową .Przedmiotowa działka jest przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne.

Srokowo – wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim w powiecie kętrzyńskim, w gminie Srokowo. Przez Srokowo biegnie droga wojewódzka nr 650 oraz przepływa rzeka Omet. Miejscowość jest siedzibą gminy Srokowo. Gmina położona jest na terenach nieskażonej przyrody (tzw. zielone płuca Polski), z wieloma występującymi tu rezerwatami przyrody : Kałeckie Błota ( 186 ha), Bajory (216 ha) oraz graniczący z gminą rezerwat Jezioro Siedmiu Wysp – jezioro Oświn. Przez teren gminy przebiega Kanał Mazurski.

Odległości :

-Węgorzewo : 16 km

-Kętrzyn : 20 km

-Mrągowo : 45 km

Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację, by móc w pełni i rzetelnie ocenić walory tego obiektu, który jest ciekawą ofertą.

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Luty 4, 2019 at 1:56 pm

  • Cena: 192,600 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 173 m2
  • Powierzchnia działki: 1444 m2
  • Sypialnie: 5