Wyjątkowa nieruchomość przy porcie jachtowym jeziora Roś

12-200 Pisz, Polska
1,650,000 zł/Zaproponuj swoją cenę !

Opis nieruchomości

Szukasz wyjątkowej i unikatowej nieruchomości na Mazurach ?

Ta oferta jest dla Ciebie !

Bardzo atrakcyjnie położony lokal usługowy, który zarobi na siebie i Ciebie w części turystycznej miasta Pisz (miasto określane jako „Wrota Mazur”), w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowanego portu jachtowego wraz z infrastrukturą żeglarską, jednocześnie w bliskiej odległości od centrum, lokal zlokalizowany nad rzeką Pisą, przy drodze prowadzącej na plażę miejską.

Budynek o pow. użytkowej ok. 400 m2, dwupoziomowy pokryty trzciną na działce w całości usługowej o powierzchni 1665 m2.
Na działce obecnie prócz w/w lokalu, zlokalizowany jest duży parking widoczny na zdjęciach po prawej stronie od frontu budynku, w tej chwili nie ogrodzony oraz scena widowiskowa po lewej stronie.
Obecnie na miejscu wymienionej sceny projektowany jest budynek z przeznaczeniem na salę weselną o powierzchni zabudowy około 150 m2, dwukondygnacyjny. Wizualizacja w galerii zdjęć !
Istnieje możliwość podziału działki, na dwie odrębne – z istniejącym budynkiem oraz projektowanym.
W najbliższym sąsiedztwie 2 hotele, ośrodek sportów wodnych i rekreacji MOSiR, poza wymienionymi obiektami, jest to jedyny lokal usługowo-gastronomiczny w tej części miasta, położony najbliżej portu jachtowego.
Świetna lokalizacja na restaurację i inne usługi gastronomiczne, turystyczne !

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 7:53 am

  • Cena: 1,650,000 zł/Zaproponuj swoją cenę !
  • Powierzchnia: 400 m2
  • Powierzchnia działki: 1665 m2