Do wynajęcia lokal w pierwszej strefie biznesu !

2,300 zł

Opis nieruchomości

Szukasz nieruchomości w mieście Mrągowo w ścisłym centrum miasta dla swojego biznesu, która dzięki lokalizacji zbudzi wielkie zainteresowanie wśród potencjalnych klientów i przyspieszy możliwość sukcesu i rozwoju Twojej firmy ?

Rozważ poniższą ofertę bo takich lokali w tej lokalizacji można policzyć maksymalnie na jednej dłoni i to z trudem  !

Mamy przyjemność zaoferować Państwu wynajem lokalu handlowo-usługowego na parterze w miejscowości Mrągowo przy ul. Królewiecka 51 A  w pierwszej strefie biznesowej Mrągowa o łącznej powierzchni 67 m2 w ścisłym centrum Mrągowa w prestiżowej lokalizacji, która sprawia, że lokal jest idealnym miejscem dla prowadzenia dochodowego biznesu !

Przez ostatnie 15 lat przedmiotowy lokal funkcjonował jako apteka.

  • lokal handlowo-usługowy na parterze o powierzchni 67 m2
  • media : kanalizacja miejska, wodociąg  miejski, instalacja gazowa ( ogrzewanie gazowe)
  • klimatyzacja na całej powierzchni, alarm.
  • lokal posiada dwa wejścia: główne bezpośrednio od ulicy  i tylne z parkingiem.

Ze względu na funkcjonalność oraz wspomnianą lokalizację przedmiotowa nieruchomość idealnie spełni swoją funkcję jako kancelaria adwokacka, notarialna, komornicza, biurowa itp.

Jeżeli masz wątpliwości co do przedmiotowej nieruchomości i naszego opisu to wsiądź w samochód lub przejdź się spacerkiem przy tej nieruchomości lub okolicy, a zrozumiesz !

Cena : 2300 zł + koszt utrzymania.

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515 159 100  i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Styczeń 18, 2021 at 11:21 am

  • Cena: 2,300 zł
  • Powierzchnia: 67 m2