Zajazd nad jeziorem na szlaku kajakowym Krutyni / Zgon

PIECKI - OKOLICE
834,800 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Sprzedane …

Chcesz zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze w gotowy biznes na Mazurach, który przynosi stały dochód  ?

Jesteś w dobrym miejscu !

Do sprzedania świetnie prosperujący zajazd w pełni wyposażony  przy drodze krajowej o powierzchni użytkowej ok.370 m2 z funkcją hotelarsko – gastronomiczną położony na działce o powierzchni 2630 m2  w powiecie mrągowskim, w gminie Piecki w miejscowości Zgon  nad jeziorem w odległości ok 100 m, słynącym z urokliwych zachodów słońca. Jezioro Mokre otoczone jest lasami Puszczy Piskiej, o największej głębi osiągającej 51 m.

Zajazd funkcjonuje nieprzerwanie od 40 lat  oferując swoim stałym i nowym klientom tradycyjną kuchnię polską przygotowującą szeroki asortyment świeżych potraw, oraz obsługując przyjęcia okolicznościowe. Klientami Zajazdu są podróżni indywidualni i grupowi.

Zajazd przynosi stały dochód o bardzo dobrej stopie zwrotu !

Wśród stałych klientów zajazdu znajdują się znane osoby ze świata polskiej kultury, nauki i administracji państwowej, którzy swoimi wpisami wyrazili swoje zadowolenie i uznanie.

Obiekt dysponuje parkingiem dla samochodów osobowych z legalnym zjazdem publicznym z drogi asfaltowej, posiadającym niezbędne uzgodnienia wraz z oznakowaniem i szyldem informującym o położeniu obiektu.

Nieruchomość podpiwniczona w której m.in. znajduje się łazienka z bezpośrednim wyjściem na część ogrodową. Budynek posiada dwa systemy ogrzewania poprzez piec C.O oraz solidny, tradycyjny kominek. Wszystkie instalacje po wymianie w dobrym stanie technicznym.

  • parter : sala gościnna o powierzchni ok. 70 m2 z trzydziestoma miejscami siedzącymi, 2 łazienki, bar, kuchnia, pomieszczenia gospodarczo – magazynowe.
  • piętro: 6 pokoi, 5 łazienek

MEDIA : energia ( siła ), wodociąg gminny, kanalizacja gminna

Przyszłemu właścicielowi oferujemy nieruchomość z tradycją, cieszący się renomą z możliwością  przejęcia własnych receptur i technologii.

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515-159-100 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl (30 lat ! doświadczenia).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 26 lutego, 2021 at 8:50 am

  • Cena: 834,800 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 370 m2
  • Powierzchnia działki: 2630 m2
  • Pokoje: 7
  • Łazienki 3