Viva-Pol Agencja Nieruchomości Mrągowo

Witamy na stronie internetowej lidera rynku obrotu nieruchomościami na Mazurach. Firma istnieje od 1993 r.

Swym obszarem działania obejmuje Mrągowo, obszar woj. Warmińsko-Mazurskiego jak i całej Polski, przeprowadzając rocznie wiele transakcji kupna, sprzedaży, najmu i zamiany nieruchomości.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować najwyższe standardy świadczonych usług.

Współpracujemy z zespołem specjalistów z różnych dziedzin. Są to osoby z wykształceniem prawniczym, ekonomicznym i budowlanym, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Rozumiemy, jak ważni są dla nas nasi klienci, dlatego szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę.

Biuro nieruchomości Mrągowo, Mikołajki, Kętrzyn, Giżycko, Szczytno, Pisz, Mazury i okolice

Nasza firma oferuje obsługę wszystkich typów transakcji – nieruchomości na sprzedaż, kupno, wynajem. Poprowadzimy Państwa przez cały proces sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości na Mazurach, a przede wszystkim na rynku:nieruchomości Mrągowo, Mikołajki, Giżycko, Kętrzyn, Szczytno, Biskupiec, Pisz i okolice – od pierwszego kontaktu z naszym pracownikiem do finalizacji transakcji – podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu.

Naszym atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasze usługi są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Powierzone nam zadania wykonujemy, dbając o to, by nasi klienci byli zadowoleni, bo nieruchomości Mazury, nieruchomości Mrągowo to nasza pasja.

W swojej ofercie posiadamy mieszkania, domy, działki oraz lokale użytkowe. Wszystkie nieruchomości, które przyjmujemy do swojej oferty, sprawdzamy pod względem prawnym oraz oglądamy, sporządzając jednocześnie dokumentację fotograficzną. Dysponujemy szeroką bazą klientów poszukujących nieruchomości.

Oferujemy promocję ofert na naszych stronach internetowych www.vivapol.mazury.pl, kilkudziesięciu portalach branżowych oraz prasie lokalnej.