Zadbane siedlisko na Mazurach k.Mrągowa

11-700 MRĄGOWO
427,200 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

UWAGA : Nie musisz być rolnikiem by kupić tą nieruchomość !

Szukasz swojego miejsca na Mazurach gdzie odpoczniesz i zasmakujesz Mazurskich klimatów ?

Ta nieruchomość czeka na Ciebie !

Do sprzedaży zadbane siedlisko w gminie Mrągowo z dala od aglomeracji miejskich, ale stosunkowo dobrym dojazdem do niego. Nieruchomość mieści się w malowniczej scenerii Mazur gdzie cisza i spokój staje się magicznym atutem, a jedynie okoliczne zwierzęta, szum lasu i jedyny okoliczny sąsiad może Ci ją zakłócić, ale wracajmy do szczegółów !

Siedlisko składa się :

*Działka : powierzchnia działki wynosi ok. 13800 m2 ( 1,38 hektara ). Teren zróżnicowany sąsiadujący z lasami i łąkami. Na terenie działki znajduje się mały staw oraz liczne nasadzenie roślin różnego gatunku. Idealne miejsce na agroturystykę, stadninę koni itp.

*Dom mieszkalny : dom z krytym tarasem o powierzchni użytkowej 182 m2, wolnostojący, murowany z czerwonej cegły, otynkowany tzw. barankiem w połowie podpiwniczony. Kryty czerwoną dachówką . Okna drewniane robione na miarę na podstawie starej stolarki okiennej . Główny sposób ogrzewania domu odbywa się poprzez piec na pellet ( nowa instalacja grzewcza ) lub drewno, który mieści się w budynku gospodarczym. By nabrać klimatycznego nastroju w chłodne dni możliwe jest ogrzewanie części mieszkalnej przez solidne piece kaflowe w bardzo dobrym stanie. Poddasze do adaptacji z wielkimi możliwościami.

Parter : 4 duże pokoje, osobna duża kuchnia, łazienka przystosowana również dla osób niepełnosprawnych.

*Budynek gospodarczy : budynek o powierzchni użytkowej 113 m2, parterowy, murowany. Strop poddasza o konstrukcji drewnianej, Dach dwuspadowy kryty dachówką. Budynek wyposażony jest w energię elektryczną

*Stodoła : budynek o powierzchni użytkowej 170 m2 parterowy o konstrukcji drewnianej. Dach dwuspadowy kryty dachówką.

MEDIA : Woda w domu pochodzi ze studni głębinowej drążonej ok 5 lat temu ( hydrofor), instalacja elektryczna wymieniona na nową. Ścieki odprowadzone są do szamba, oczyszczanego przez aktywator biologiczny do biodegradacji jego zawartości.

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515 159 100  i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano 26 lutego, 2021 at 8:37 am

  • Cena: 427,200 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 182 m2
  • Powierzchnia działki: 13800 m2
  • Pokoje: 4
  • Łazienki 1