Bajeczne siedlisko z własną linią brzegową.

MRĄGOWO - OKOLICE
1,050,000 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Szukasz bajecznego siedliska w bajecznym miejscu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji ?

Zapoznaj się z poniższą ofertą  !

Do sprzedaży siedlisko z pomostem częściowo umeblowane w doskonałym stanie składające się z domu całorocznego, murowanego o powierzchni ok 180 m2 około 3 metrów od linii brzegowej !, budynku gościnno-mieszkalnego, całorocznego, murowanego o pow. ok. 90 m2

Na posesji znajduje się również osobna murowana piwnica ( ziemianka ), która dzięki  mikroklimatowi we wnętrzu idealnie sprawdzi się jako pomieszczenie do składowania wina, konfitur itp.

Działka płaska w kształcie prostokąta większości płaska o powierzchni 2700 m2 z linią brzegową o długości ok. 90 metrów. Działka całkowicie ogrodzona.

Na parterze głównego budynku mieszkalnego znajduje się duża kuchnia z jadalnią, 2 łazienki, 2 pokoje, taras.

Na piętrze znajduje się łazienka, sypialnia, duży pokój gościny z wyjściem na dwa duże tarasy z którego rozciąga się piękny widok na zbiornik wodny łączący się ze szlakiem kajakowym rzeki Dajna oraz na pięknie zagospodarowaną działką z różnorodną roślinnością.

Osobny budynek gościnno-mieszkalny składa się z dużej sali gościnnej w raz z łazienką co jest wręcz idealnym dodatkowym miejscem do spotkań rodzinnych i stanowi idealną bazę do większych imprez ze znajomymi.

Wszystkie budynki są w doskonałym stanie technicznym i do ich budowy wykorzystano materiały z najwyższej klasy.

Nad bezpieczeństwem posiadłości dba system alarmowy zintegrowany z firmą ochroniarską, monitoring, rolety antywłamaniowe sterowane elektrycznie, solidne ogrodzenie. Dojazd większości odbywa się drogą asfaltową, natomiast ostatni odcinek odbywa się droga kameralną z kamienia.

Media : kanalizacja, wodociąg, energia ( siła ).

Lokalizacja : MĄGOWO – OKOLICE ( do 25 km )

Miejsce to jest enklawą ciszy i spokoju, idealne dla ludzi ceniących sobie prywatność i element odosobnienia. Jest to nieruchomość wręcz idealna dla osób, które kochają przyrodę i naturę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, przyroda zagląda w tym miejscu do okien !

To tutaj nie ma miejskich hałasów, zapachu spalin.

To tutaj obudzisz się  rano zdziwiony/a, że nic nie przeszkodziło Ci we śnie.

To tutaj Cisza i Spokój nabiera prawdziwego znaczenia…

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

 *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl (30 lat ! doświadczenia).

Szczegóły

Zaktualizowano 18 października, 2021 at 6:59 am

  • Cena: 1,050,000 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 270 m2
  • Powierzchnia działki: 2700 m2
  • Pokoje: 5
  • Łazienki 4