BEZCZYNSZOWE mieszkanie w bloku / 0% wynagrodzenia !

1,250 zł/zł + media z odczytu licznika

Opis nieruchomości

MIESZKNIE WYNAJĘTE !

Do wynajęcia mieszkanie w Mrągowie BEZCZYNSZOWE częściowo umeblowane w bloku ośmiorodzinnym z krytym balkonem oraz miejscem parkingowym. Mieszkanie dwustronne schludne, zadbane, ciepłe na trzecim piętrze z miejscem na klatce na rower, narzędzia itp.

Lokal mieszkalny składa się z dużego salonu, sypialni z wyjściem na balkon, osobnej kuchni, przedpokoju, łazienki z oknem widokowym na panoramę nieba oraz osobne WC. Mieszkanie ogrzewane przez nowoczesny piec gazowy (dwu funkcyjny – kondensacyjny).

Mieszkanie znajduje się w spokojnej części Mrągowa w nie uciążliwym sąsiedztwie. Warto wspomnieć ,że do dyspozycji wynajmujących prócz wspomnianych powyżej atutów jest nieograniczony dostęp do części ogrodowej gdzie znajduje się latem rozkładany basen dla dzieci, solidna altana ogrodowa wraz z grillem oraz innymi atrakcjami. Ta część miasta jest dobrze skomunikowana z darmową komunikacją miejską w bliskiej odległości od jezior i lasów.

Preferowany najem długoterminowy ! Mile również widziane pary z dziećmi !

CENA : 1250 zł + media z odczytu liczników + kaucja z możliwością rozłożenia na raty !

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 500-806-800 lub 690-800-690

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na ul. Stanisława Moniuszki 30* lub wkrótce również na ul. Królewiecka 51A/2  w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 7:13 am

  • Cena: 1,250 zł/zł + media z odczytu licznika
  • Powierzchnia: 48
  • Pokoje: 2
  • Łazienki 1