Bezczynszowe mieszkanie w Mikołajkach

94,600 zł/MIESZKANIE W CENIE DZIAŁKI

Opis nieruchomości

REZERWACJA MIESZKANIA !

Szukasz niedrogiego mieszkania o niskich kosztach utrzymania w mieście Mikołajki  ?

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą !

Do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Mikołajki na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie widne, dwustronne o powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych ok. 69 m2.  Mieszkanie składa się z kuchni, 2 pokoi + dodatkowe pomieszczenie z możliwością adaptacji na trzeci pokój, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Do mieszkania o pow. 44 m2 przynależy również piwnica  ok.7 m2 oraz pomieszczenie w budynku gospodarczym ok.18 m2

Działka o powierzchni ok. 5740 m2 w tym 2010/10000 wielkość udziału w nieruchomości wspólnej, która stanowi grunt oraz części budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokalu.

Media : mieszkanie  posiada sieć wodociągową , elektroenergetyczną.

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 500-806-800 lub 690-800-690 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 17 lutego, 2024 at 6:59 am

  • Cena: 94,600 zł/MIESZKANIE W CENIE DZIAŁKI
  • Powierzchnia: 69 m2
  • Pokoje: 3
  • Łazienki 1