Działka 230 m od jeziora Przytulskiego, gm. Olecko

19-400 OLECKO - OKOLICE
1,980,000 zł/UWAGA : 6 zł za 1 m2 ! ! !

Opis nieruchomości

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Szukasz działki / działek na Mazurach w bardzo atrakcyjnej cenie wśród natury w bliskiej odległości od dużego jeziora ?

Przemyśl propozycję zakupu poniższej nieruchomości ! Dlaczego ?

Jest to doskonałe zabezpieczenie na przyszłość gdyż inwestycje w grunty gwarantuje duży potencjał wzrostu wartości bez większego ryzyka !

Tą ofertę kierujemy przede wszystkim  do Ciebie i osób, które nie lubią gdy inflacja „zjada” ich oszczędności !

Do sprzedaży dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni ok. 330000 m2 ( 33 ha ) wśród okolicznych łąk, lasów, jezior województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ełckim, w gminie Olecko. Działki w większości płaskie o zróżnicowanym kształcie ok.230 metrów od jeziora rynnowego o nazwie Przytulskie i wielkości ok. 1940000 m2 ( 194 ha ).

Dojazd do działek rolnych odbywa się w większości drogą asfaltową, natomiast ostatni odcinek prowadzi droga szutrowa w śród malowniczej scenerii, która idealnie wpisuje się w mazurskie klimaty. Przestrzeń, czyste powietrze oraz bardzo luźna zabudowa jednorodzinna daje wiele możliwości do wypoczynku dla przyszłych kupujących.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 7:17 am

  • Cena: 1,980,000 zł/UWAGA : 6 zł za 1 m2 ! ! !
  • Powierzchnia: 330000 m2