Działka 2300 pod zabudowę całoroczną w gm. Piecki

GMINA PIECKI
162,000 zł/WYDANE WARUNKI ZABUDOWY

Opis nieruchomości

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !     

Szukasz działki ze wszystkimi potrzebnymi mediami gdzie wybudujesz własny dom z dala od zgiełku miasta w bliskiej odległości do jezior, plaży, lasów za rozsądne pieniądze  ?

Poniższa oferta taka jest bez dwóch zdań !

Do sprzedaży działka niezabudowana z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego. Działka na skraju wsi, płaska zbliżona kształtem do kwadratu. Działka leżą poza głównymi drogami krajowymi i centrami turystycznymi. Jest otoczona lasami, terenami rolnymi, jeziorami  ( m.in. Gant, Białe, Nawiady itp. ) i rzekami. Natura tutaj jest jeszcze nieskalana, co daje liczne możliwości spędzenia wolnego czasu . Nieruchomość wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej w ładnej o spokojnej okolicy Mazur.

Dojazd do działki odbywa się drogą gminną asfaltową mało uczęszczaną. Wszelkie  media tuż przy granicy działki

Lokalizacja : nieruchomość położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, w gminie Piecki.

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 7:12 am

  • Cena: 162,000 zł/WYDANE WARUNKI ZABUDOWY
  • Powierzchnia: 2300 m2