Działka z linią brzegową j. Białego / Mazury

GMINA PIECKI
75,000 zł/DZIAŁKA SPRZEDANA !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Poszukujesz działki z własną linią brzegową na Mazurach gdzie zacumujesz łódkę, złowisz rybkę lub pożeglujesz ?

Marzy Ci się miejsce zaciszne, blisko natury, a jednocześnie w niedalekiej odległości od miasta Mrągowo ?

Warto zainteresować się poniższą ofertą !

Do sprzedaży działka niezabudowana w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 1000 m2 ( 10 arów ) z linią brzegową jeziora Białego  ( I klasa czystości ! ) objętego strefą ciszy !

Jezioro Białe leży na szlaku kajakowym rzeki Krutyni. Z tego powodu jest często odwiedzane przez kajakarzy. Ten szlak liczy 91 km i jest jednym z bardziej popularnych w Polsce. Wiedzie rzeką Krutynią, która przepływa przez wiele jezior także przez obszar Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Powierzchnia jeziora wynosi 376 hektarów. Głębokość maksymalna to 31 metrów.  Jezioro jest połączone z leżącym na północ Jeziorem Dłużec i leżącym na południe Jeziorem Gant.

Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową. Natomiast ostatni odcinek prowadzi droga gminna piaszczysta. Wokół bardzo luźna zabudowa.

Lokalizacja :  województwo warmińsko-mazurskim, powiat mrągowski, gmina Piecki

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl (30 lat ! doświadczenia).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 12 sierpnia, 2022 at 8:33 am

  • Cena: 75,000 zł/DZIAŁKA SPRZEDANA !
  • Powierzchnia: 1000 m2