Działka nad trzema jeziorami w Kosewie k.Mrągowa

GMINA MRĄGOWOW
265,900 zł/UWAGA : 17 zł za 1 m2 !

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

Szukasz działki blisko lasów na Mazurach niedaleko jezior w atrakcyjnej cenie gdzie będzie fajnym miejscem do odpoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny lub dobrą inwestycją na przyszłość ?

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę niezabudowaną o powierzchni ok. 15600 m2 ( 1,56 hektara) w miejscowości Kosewo w gminie Mrągowo zaledwie ok. 7 minut dla zmotoryzowanych do granic miasta Mrągowo.

Działka w większości płaska wśród natury w bliskiej odległości do jeziora z nieograniczonym dostępem i plażą zaledwie ok.600 metrów. Wokół same jeziora, lasy i inne atrakcje dla mieszkańców i turystów. Najbliższa zabudowa około 40 metrów. Dojazd do działki

Kosewo oraz przyległe Kosewo Górne to dwie miejscowości charakteryzujące się nieskazitelnie czystymi jeziorami i przyrodą. Jest to teren Mazurskiego Parku Krajobrazowego i jego otuliny, więc nie może być inaczej. Miasteczka charakteryzują się rozbudowaną bazą noclegową, bliskością Mrągowa i Mikołajek oraz wyjątkową atrakcją przyrodniczą.

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 30 stycznia, 2024 at 9:54 am

  • Cena: 265,900 zł/UWAGA : 17 zł za 1 m2 !
  • Powierzchnia: 15600 m2