Działka na Pojezierzu Mrągowskim wśród jezior, lasów

78,250 zł/DOBRA CENA 25 zł za 1 m2 !

Opis nieruchomości

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !     

Szukasz działki sąsiadującą z lasem na Mazurach niedaleko jezior w atrakcyjnej cenie gdzie będzie idealnym miejscem do odpoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny lub dobrą inwestycją na przyszłość ?

Jeżeli Tak ! to zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą !

Już pierwsza osoba z tego kompleksu działek otrzymała warunki zabudowy na swojej działce, w pobliżu sprzedawanej działki.

Do sprzedaży działka gruntowa o powierzchni około 3130 m2 z dostępem do drogi publicznej i ok. 350 metrów od dużego jeziora rynnowego na Pojezierzu Mrągowskim gdzie obowiązuje strefa ciszy. Dla rówieśników wędkarstwa zarybienie tego jeziora spełni oczekiwania nie jednej osoby! Dodatkowym atutem jest bliskość lasów bogatych w grzyby, owoce leśne i okoliczne zwierzęta.

Bliskość miasta Mrągowo, jeziora Juno,  jeziora Kiersztanowskiego, W okolicy także jezioro Salęt, i inne mniejsze. Atrakcyjne miejsce oraz konkurencyjna cena ( 25 zł za 1 m2 ), dogodny dojazd, bardzo luźna zabudowa jednorodzinna i malownicze tereny dają tej działce przodujące atuty by ją kupić.

Dojazd do działki jest zapewniony z drogi gminnej oraz przez drogę wewnętrzną.

Media: woda, energia elektryczna w drodze dojazdowej.

Lokalizacja : nieruchomość położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, w gminie Mrągowo.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 30 stycznia, 2024 at 11:40 am

  • Cena: 78,250 zł/DOBRA CENA 25 zł za 1 m2 !
  • Powierzchnia: 3130 m2