Działka w gminie Mrągowo z WZ na trzy budynki mieszkalne

11-700 MRĄGOWO
489,800 zł/DZIAŁKA TUŻ OBOK MRĄGOWA

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

UWAGA : Nie musisz być rolnikiem, aby zakupić tą ziemię/działkę !!! 

Cisza i spokój w pięknym, naturalnym otoczeniu z łatwym dostępem  to główne atuty tej działki położonej wśród lasu .

Do sprzedaży działka o powierzchni 11000 m2 ( 1,10 ha ) położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, w gminie Mrągowo.

Na przedmiotową działkę zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Działka ma dostęp do drogi publicznej,  która w sezonie zimowym jest odśnieżana co umożliwia łatwy dojazd do nieruchomości przez cały rok . Media w drodze dojazdowej.

W takim miejscu codzienny, bliski kontakt z naturą zapewni odpoczynek od problemów codzienności . Jeśli szukasz swojego miejsca na ziemi zapraszamy do kontaktu .

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 23 lutego, 2024 at 10:50 am

  • Cena: 489,800 zł/DZIAŁKA TUŻ OBOK MRĄGOWA
  • Powierzchnia: 11000 m2