Lokal 120 m2 mieszkalno-usługowy, Mrągowo

11-700 MRĄGOWO
699,500 zł/CENTRALNA CZEŚC MIASTA MRĄGOWO / ul. Stanisława Moniuszki

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego adresu, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać adres nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

→Numer kontaktowy do opiekuna oferty : 690-800-690

Do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalno – usługowy położony w CENTRALNEJ CZĘŚCI MRAGOWA na ul. Stanisława Moniuszki. Jest to ulica o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów . Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 120 m2 mieszkalnego. Duża witryna okienna sprawi lepszą widoczność dla przyszłego klienta. Dobry standard wykończenia lokalu. Parking przed lokalem na dużą ilość aut.

W sąsiedztwie nieruchomości dominuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, handlowo-usługowa oraz obiekty użyteczności publicznej.

Budynek ze względu na rozkład może idealnie służyć pod wynajem długoterminowy w celach zarobkowych lub do prowadzenia własnej działalności. Doskonałe miejsce do świadczenia wszelkiego rodzaju usług.

Media : energia ( siła ), wodociąg, kanalizacja miejska.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.

**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 28 marca, 2024 at 11:06 am

  • Cena: 699,500 zł/CENTRALNA CZEŚC MIASTA MRĄGOWO / ul. Stanisława Moniuszki
  • Powierzchnia: 120 m2
  • Pokoje: 4
  • Łazienki 2