Lokal + mieszkanie + działka w centralnej części Mrągowa

11-700 MRĄGOWO, UL. BOHATERÓW WARSZAWY 15
1,899,500 zł/MIESZKANIE + LOKAL + DZIAŁKA W JEDNEJ CENIE !

Opis nieruchomości

CENA ZAKUPU 1.899.500 zł. PROMOCJA CENOWA WAŻNA DO 01.06.2024 r. 

Zapraszamy do kontaktu z opiekunem oferty : 690-800-690

Szukasz  przestronnego lokalu usługowo-handlowego + lokalu mieszkalnego o podwyższonym standardzie w centralnej części miasta Mrągowo dla swojego biznesu i zamieszkania ?

Ta oferta powinna Cię zainteresować

Zapraszamy do kupna przestronnego lokalu usługowo-handlowego na parterze o powierzchni ok. 155 m² +lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 134 m2 na drugiej kondygnacji ( I piętro), położonych przy ulicy Bohaterów Warszawy 15.  Lokal jest idealnie przystosowany do prowadzenia różnego rodzaju działalności, dzięki czemu stanowi doskonałą przestrzeń do realizacji Twojego biznesu. Mieszkanie jest na  podwyższonym standardzie z własną działką / parkingiem o powierzchni 400 m2.

Lokal z mieszkaniem znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Królewieckiej i Mrongowiusza , co zapewnia łatwy dostęp dla klientów i klientek oraz świetną ekspozycję Twojego biznesu i standardu zamieszkania

Budynek, w którym znajduje się lokal, został od podstaw wyremontowany  z bardzo wysokiej jakości materiałów, a sam lokal przystosowany do współczesnych potrzeb.

Dzięki przestronnym witrynom lokal jest jasny, co stwarza przyjemne i komfortowe warunki pracy, a także pozwala na wyeksponowanie Twojej działalności. Lokal nadaje się zarówno do działalności handlowo-usługowej, biurowej, jak i bankowej, prawniczej, medycznej, dzięki czemu spełni potrzeby różnych branż.

Lokalizacja : ul. Bohaterów Warszawy 15, 11-700 Mrągowo

Ogrzewanie : nowoczesny piec gazowy, dwufunkcyjny firmy Vaillant + wysokiej jakości instalacja kominkowa z z płaszczem wodnym

Dodatki : sufitowy system nagłośnienia, lokal dobrze doświetlony, instalacja do monitoringu

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano 27 marca, 2024 at 7:08 am

  • Cena: 1,899,500 zł/MIESZKANIE + LOKAL + DZIAŁKA W JEDNEJ CENIE !
  • Powierzchnia: 289 m2
  • Powierzchnia działki: 400 m2
  • Pokoje: 4
  • Łazienki 1