Lokal o wysokim standardzie w centralnej części Mrągowa

3,800 zł/Wysoki standard, atrakcyjna część miasta, najem długoterminowy, parter

Opis nieruchomości

Zapraszamy do kontaktu z opiekunem oferty : 690-800-690

Szukasz do wynajęcia przestronnego lokalu usługowo-handlowego o podwyższonym standardzie w centralnej części miasta Mrągowo dla swojego biznesu ?

Ta oferta powinna Cię zainteresować

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego lokalu o łącznej powierzchni ok. 137 m², położonego na parterze w  budynku usługowo-handlowym przy ulicy Bohaterów Warszawy 15.  Lokal jest idealnie przystosowany do prowadzenia różnych typów działalności, dzięki czemu stanowi doskonałą przestrzeń do realizacji Twojego biznesu.

Lokal znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Królewieckiej i Mrongowiusza , co zapewnia łatwy dostęp dla klientów i klientek oraz świetną ekspozycję Twojego biznesu.

Budynek, w którym znajduje się lokal, został od podstaw wyremontowany  z bardzo wysokiej jakości materiałów, a sam lokal przystosowany do współczesnych potrzeb.

Dzięki przestronnym witrynom lokal jest jasny, co stwarza przyjemne i komfortowe warunki pracy, a także pozwala na wyeksponowanie Twojej działalności. Lokal nadaje się zarówno do działalności handlowo-usługowej, biurowej, jak i bankowej, prawniczej, medycznej, dzięki czemu spełni potrzeby różnych branż.

Przybliżona powierzchnia lokalu dwustronnego oraz ilość i rozkład pomieszczeń  ( m2 ) :

  • sala sprzedaży ( parter ) : 112 m2
  • magazyn lub dodatkowe miejsce biurowe : 23,3 m2
  • łazienka : 1,7 m2

Lokalizacja : ul. Bohaterów Warszawy 15, 11-700 Mrągowo

Ogrzewanie : nowoczesny piec gazowy, dwufunkcyjny firmy Vaillant

Dodatki : sufitowy system nagłośnienia, lokal dobrze doświetlony, instalacja do monitoringu

Cena wynajmu lokalu wynosi 3800 zł + podatek VAT, co stanowi korzystną ofertę zważywszy na jego lokalizację i standard.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 25 maja, 2024 at 3:59 pm

  • Cena: 3,800 zł/Wysoki standard, atrakcyjna część miasta, najem długoterminowy, parter
  • Powierzchnia: 137 m2
  • Łazienki 1