Przeurocza działka w gm. Sorkwity z dala od S16

GMINA SORKWITY
139,100 zł/Malownicza okolica, cisza, spokój, staw

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

Szukasz działki blisko lasów na Mazurach niedaleko jezior w atrakcyjnej cenie gdzie będzie idealnym miejscem do odpoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny lub dobrą inwestycją na przyszłość ?

Świetnie trafiłeś / trafiłaś !

Mamy przyjemność zaoferować Państwu zakup działki o powierzchni 2900 m2 w gminie Sorkwity z dala od budowanej S16 ( droga  ekspresowa ), a zarazem na tyle blisko by w swobodny i szybki sposób dojechać do niej i rozkoszować się ciszą oraz malowniczym krajobrazem. Działka zbliżona kształtem do prostokąta z dostępem do drogi publicznej. Na działce znajduje się część stawu współdzielonego z sąsiadem w części urokliwy drzewostan oraz część niezabudowana. Okolica bardzo cicha, o nielicznej, luźnej zabudowie jednorodzinnej.

Media : energia tuż przy granicy działki. ( hydrant nadziemny na działce ).

Działka nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu natomiast jest w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako na terenie zabudowanym oraz o rozpoczętym procesie urbanistycznym

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Niedaleko znajdują się 2 jeziora, dookoła lasy.

Posiadłość ta znajduję się na Mazurach między dwoma większymi miastami (Olsztyn – Mrągowo) a najbliższa miejscowość, w której można zrobić zakupy, zjeść na miejscu jest oddalona ok. 2 km.

POLECAMY I ZAPRASZAMY NA DARMOWĄ PREZENTACJĘ !! TAKA OFERTA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ !!

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy.

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 30 stycznia, 2024 at 9:55 am

  • Cena: 139,100 zł/Malownicza okolica, cisza, spokój, staw
  • Powierzchnia: 2900 m2