Przy lesie wśród 3 jezior w gm. Mrągowo

GMINA MRĄGOWO
115,000 zł/IDEALNA POD ZABUDOWĘ CAŁOROCZNĄ ! BLISKO MRĄGOWA !

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

Poszukujesz działki w atrakcyjnej lokalizacji Mazur wśród lasów i jezior blisko miasta Mrągowo ?

Zapoznaj się z poniższą ofertą bo naprawdę warto !

Do sprzedaży działka niezabudowana w gminie Mrągowo o powierzchni 1100 m2 na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych całorocznych o luźnej zabudowie. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska, niezadrzewiona graniczy z lasem i znajduje się ok. 450 metrów do najbliższego jeziora z plażą wiejską, pomostami i innymi atrakcjami. Dojazd do działki odbywa się drogą gminną,

Działka jest klasy IV i ze względu na parametry oraz lokalizację daje możliwość wystąpienia do gminy o WZ ( warunki zabudowy ).

Media : przy granicy działki znajduje się kanalizacja, wodociąg, energia.

Lokalizacja : działka położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, w gminie Mrągowo

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 30 stycznia, 2024 at 9:35 am

  • Cena: 115,000 zł/IDEALNA POD ZABUDOWĘ CAŁOROCZNĄ ! BLISKO MRĄGOWA !
  • Powierzchnia: 1100 m2