Działka 150m od jeziora z WZ / 4 km od Mikołajek

85,000 zł/DZIAŁKA SPRZEDANA !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Szukasz działki w bliskiej odległości od Mikołajek ,ale w stosunkowo zacisznym  miejscu gdzie wybudujesz dom i będziesz cieszyć się z pobliskich otaczających lasów, jezior i innych atrakcji  ?

Nie zwlekaj i umów się na prezentację danej nieruchomości !

Proponujemy Państwu zakup działki ok. 4 km od miejscowości Mikołajki. Działka o powierzchni ok. 1740 m2 w kształcie prostokąta mieści się ok. 150 metrów do najbliższego jeziora + druga działka w udziale 1/6 o pow. 6100 m2 jako droga przejściowa do jeziora.

Dla danej działki wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego  jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 150 m2 zadaszeniem dwuspadowym z możliwością wybudowania pomieszczenia garażowego.

Dojazd do działki odbywa się drogą szutrową w śród malowniczej scenerii, która idealnie wpisuje się w mazurskie klimaty. Przestrzeń, powietrze oraz bardzo luźna zabudowa jednorodzinna daje wiele możliwości do wypoczynku dla przyszłych kupujących. Przekonało się o tym już wiele osób inwestując w tym miejscu !

Media : energia, wodociąg przy granicy działki.

Lokalizacja :  województwo warmińsko-mazurskim, powiat mrągowski, gmina Mikołajki.

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800  i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 500-806-800, e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 18 marca, 2022 at 11:57 am

  • Cena: 85,000 zł/DZIAŁKA SPRZEDANA !
  • Powierzchnia: 1740 m2