Działka z WZ k. Mikołajek między dwoma jeziorami.

142,350 zł/wydane warunki zabudowy !

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

Szukasz działki w bliskiej odległości od Mikołajek ,ale w stosunkowo zacisznym  miejscu gdzie wybudujesz dom i będziesz cieszyć się z pobliskich otaczających lasów, jezior i innych atrakcji  ?

Nie zwlekaj i umów się na prezentację danej nieruchomości !

Proponujemy Państwu zakup działki ok. 4 km od miejscowości Mikołajki.  Działka o powierzchni ok. 1740 m2 w kształcie prostokąta mieści się ok. 150 metrów do najbliższego jeziora. Dojazd do działki odbywa się drogą szutrową.

Dla danej działki wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego  jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 150 m2 zadaszeniem dwuspadowym z możliwością wybudowania pomieszczenia garażowego.

Niekwestionowanym atutem  dla przyszłego nabywcy jest fakt nieograniczonego, swobodnego dostępu do dwóch okolicznych jezior z możliwością dojazdu autem oraz bliskość Mikołajek co czyni to miejsce wyjątkowym i tworzą idealny do wypoczynku klimat.

Media : energia, wodociąg przy granicy działki.

Lokalizacja :  województwo warmińsko-mazurskim, powiat mrągowski, gmina Mikołajki.

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800  i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 500-806-800, e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Wrzesień 1, 2021 at 7:57 am

  • Cena: 142,350 zł/wydane warunki zabudowy !
  • Powierzchnia: 1743 m2