Mieszkanie 3-pokojowe w ścisłym centrum Mrągowa.

MRĄGOWO
167,000 zł/SPRZEDANE !

Opis nieruchomości

Masz pomysł na cenę poniższej nieruchomości ? Zaproponuj nam ją !

Szukasz mieszkania w doskonałym punkcie na mapie Mrągowa o niskich kosztach utrzymania oraz w dobrej cenie, które wyremontujesz według własnego uznania ?

Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje !

Do sprzedaży  mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 65 m2 na pierwszym piętrze w ścisłym centrum Mrągowa w prestiżowej lokalizacji na ul. Królewieckiej . Mieszkanie składa się 3 pokoi, łazienki, osobnej kuchni, przedpokoju oraz piwnicy.

W „zasięgu ręki” znajdują się m.in wszystkie najważniejsze instytucje państwowe  oraz miejsca umożliwiające kreatywne i sportowe spędzanie czasu .Ta cześć miasta posiada bardzo dobrze rozbudowaną komunikacją miejską oraz wszelkie udogodnienia  jakie daje centralna część miasta.

WSZYSTKIE MEDIA !

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515-159-100

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

 *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl (30 lat ! doświadczenia).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 13 lutego, 2021 at 8:48 pm

  • Cena: 167,000 zł/SPRZEDANE !
  • Powierzchnia: 65 m2
  • Pokoje: 3
  • Łazienki 1